Hoger Beton
NASZE BETONIARNIE:
Znajdujesz się w: Hoger Beton ›› Betoniarnie

Betoniarnie

Węzły betoniarskie znajdują się w Lublińcu (Oleska 26) oraz Radzionkowie. Charakteryzują się dużą wydajnością i bezawaryjnością, co sprawia, że jesteśmy solidnym partnerem w realizacji różnego rodzaju inwestycji budowlanych.

Na każdym węźle betoniarskim produkcja odbywa się w oparciu o całkowicie zautomatyzowany proces, kontrolowany układem sterowania komputerowego. Takie rozwiązanie pozwala na precyzyjne dozowanie składników mieszanki betonowej, co gwarantuje dobrą jakość betonu.

Ponadto, posiadamy własną bazę sprzętową w postaci betonomieszarek i pomp do betonu umożliwiającą terminowe podanie każdej zamówionej przez klienta ilości betonu.

Sprawne, wydajne węzły betoniarskie oraz park maszynowy gwarantują realizację każdego zlecenia zgodnie z harmonogramem ustalonym przez klienta.

Doświadczenie w produkcji betonów wysokiej jakości, duże możliwości produkcji oraz sprawna i fachowa logistyka dostaw sprawiają, że posiadamy dużą bazę klientów, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych.

Obowiązuje nas Zakładowa Kontrola Jakości oraz ścisła współpraca z laboratorium w zakresie projektowania i badania mieszanek betonowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

POMPA DO BETONUPOMPOWANIE BETONU

  • 00.png
  • 01.jpg
  • 04.jpg
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Wypełnij formularz
Zaufali nam: