Hoger Beton
NASZE BETONIARNIE:

Nadproża i belki prefabrykowane

Nadproża żelbetowe L-19

Nadproża to bardzo istotny element konstrukcji znajdujący się nad wszelkimi otworami w ścianach zewnętrznych i wewnętrznych budynku. Znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie są okna, drzwi, bramy garażowe, przejścia itp). Prefabrykowane żelbetowe nadproża L-19 mają wiele możliwości zastosowań. Ogranicza Cię tylko szerokość otworu, która może być do 2,75m. Można stosować je we wszystkich typach materiałów ściennych takich jak cegły, pustaki ceramiczne, betony komórkowe, silikaty. W przekroju przypominają literę L, stąd ich nazwa. Jest to zbrojony stalą beton o długościach od 90cm do 3m w modułach co 30cm. Minimalne oparcie na murze powinno wynosić około 12 cm z każdej strony. Nadproża żelbetowe L-19 to gotowe betonowe, prefabrykowane elementy konstrukcyjne, które jest najtańszym rozwiązaniem w budownictwie jednorodzinnym.

Belki prefabrykowane to elementy konstrukcyjne występujące w budownictwie szkieletowym, mający zastosowanie przy wznoszeniu obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej.

Produkowane z żelbetu o zróżnicowanym przekroju, kształtach, długościach i opornościach ogniowych według indywidualnego projektu klienta i obiektu

Zastosowanie

  • budownictwo jednorodzinne, przemysłowe, hale i magazyny
  • budynki biurowe

Zalety

  • duża szybkość realizacji bez prac ciesielskich i zbrojarskich na budowie
  • wysoka jakość elementów, trzy powierzchnie z formy oraz fazowane krawędzie
  • 08.png
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Wypełnij formularz
Zaufali nam: