Hoger Beton
NASZE BETONIARNIE:

O firmie

Znajdujesz się w: Hoger Beton ›› O firmie

Dane firmy:

Krajowy Rejestr Sądowy KRS: 0000204313
Sąd Rejonowy w Katowicach, Wydział Gospodarczy w Częstochowie
NIP: 575-17-22-050, IDS 151699550
Konto: ING BSK S.A. O/LUBLINIEC 09 1050 1142 1000 0022 0109 8049
Kapitał - 3.323.000,00 PLN w całości opłacony

 

O firmie:

Firma HOGER Sp. z o.o. z siedzibą w Lublińcu, przy ulicy Oleskiej 20 jest kontynuacją działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno - Handlowego HOGER powstałego w 1989 roku z inicjatywy Pana Gerarda Honisza, obecnego Prezesa Firmy. Początkowo była to hurtownia materiałów budowlanych.
W latach 1992-2005 przedsiębiorstwo zajmowało się także produkcją okien PCV. Firma rozwija się dynamicznie, elastycznie dopasowując swoją działalność do potrzeb rynku.
1 lipca Przedsiębiorstwo Hoger przekształciło się w Spółkę Hoger Sp. z o.o. .W roku 2006 Spółka rozpoczęła działalność deweloperską, budując pierwsze w Lublińcu osiedle domków jednorodzinnych. Do użytku zostało oddanych 21 domów.

Główną domeną naszej firmy pozostaje dystrybucja i handel materiałami budowlanymi. Od 1999 r. sprzedaż odbywała się w nowoczesnym centrum handlowym - markecie budowlanym o powierzchni 2000m2. Stawiając na dalszy rozwój oraz komfort naszych klientów przenieśliśmy się do nowego budynku o powierzchni 4000 m2 , tak powstało Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych. Po modernizacji opuszczonego obiektu 8 marca 2009 roku została oddana do użytku Galeria Handlowa 11-stka. Na dwóch kondygnacjach mieszczą się obiekty usługowo-handlowe. 

W ofercie Centrum Materiałów Budowlanych i Wykończeniowych oraz Składnic Budowlanych firmy HOGER znajdują się materiały budowlane, instalacyjne, wykończeniowe najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Składy budowlane są zlokalizowano w Lublińcu i Dobrodzieniu. Współpracujemy z wieloma dużymi i mniejszymi składami budowlanymi oraz firmami zajmującymi się wykonaniem prac remontowo - budowlanych.

Ponadto firma HOGER posiada cztery w pełni zautomatyzowane węzły betoniarskie zlokalizowane w Lublińcu, Smardach Dolnych i Radzionkowie oraz specjalistyczne maszyny do produkcji bloczków betonowych. Procesy produkcyjne sterowane są programem komputerowym co umożliwia produkcję produktów o najwyższych parametrach, a tym samym najwyższej klasy. Firma jest jednym z największych producentów w Polsce bloczków fundamentowych. Produkcja odbywa się na automatycznej linii produkcyjnej Firmy OMAG.

Dzięki własnej bazie transportowej Firma HOGER z łatwością może dostarczyć wszystkie oferowane towary bezpośrednio do klienta na plac budowy.

Misją naszej firmy jest zadowolenie klienta poprzez wysoki poziom obsługi oraz oferowanie towarów wysokiej jakości.
 

Referencje:

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Wypełnij formularz
Zaufali nam: